F2 - Formularze

Program obsługi formularzy realizuje zarówno etap projektowania dowolnych formularzy oraz tworzy zintegrowane środowisko pracy dla korzystających z zaprojektowanych dokumentów. Pola danych formularzy mogą być wprowadzane i edytowane przez użytkownika jak i wyliczane na podstawie wartości pochodzących z innych pól w formularzu lub z pól z innych formularzy.

W formularzu można tworzyć tabele o definiowanej przez użytkownika zawartości wiersza. Podczas edycji formularza użytkownika ma możliwość dodawania i usuwania wierszy w tabeli. Właściwość ta została zaimplementowana w celu obsługi takich dokumentów jak faktury, zestawienia, dokumenty magazynowe, zamówienia, tabele podatków, tabele amortyzacji itd.

Program przez mechanizm automatyzacji może być zintegrowany z dowolną aplikacją napisaną dla 32-bitowego środowiska Windows. Dla programów napisanych w Delphi 6, dostępny jest komponent VCL, którego dodanie do aplikacji umożliwia sterowanie programem F2-Formularze. Szczegóły korzystania z komponentu podano w pliku pomocy oraz w przykładowym projekcie.

img img img
kliknij, aby powiększyć


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /alcedo/lib/cSql.php:13 Stack trace: #0 /alcedo/content/f2.php(39): cSql->cSql() #1 /alcedo/index.php(146): require_once('/alcedo/content...') #2 {main} thrown in /alcedo/lib/cSql.php on line 13